MENU

Kent Kart Mobil Android ve İphone Uygulamaları

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Kent Kart Mobil Android ve İphone Uygulamaları
Kent Kart Mobil Android ve İphone Uygulamaları

Kent Kart Mobil uygulaması ile akıllı telefonunuz üzerinden kent kartınıza para yükleyebilirsiniz. Kent kart mobili indirip cep telefonunuza yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kent kart mobil akıllı telefonunuza üzerinden bakiyenizi görebilir bakiye yükleyebilirsiniz. Durağınızı ve gitmek istediğiniz durakların hepsini görebileceğiniz uygulama ile otobüsleride GPS takibi sayesinde otobüsün nerede olduğunu görebilirsiniz. Aynı zaman da NFC destekli akıllı telefonuz ile kent kartınızı kullanmanıza gerek olmayan uygulama ile giriş yapıp kent kart mobil uygulamasına üye olmanız gerekiyor. Şu anlık sadece manisada kullanabilen özellik daha sonra tüm kent kart mobil uyumlu otobülerde kullanılabilecek. Kredi kartınızla hızlıca bakiye yükleyebileceğiniz uygulama tamamen ücretsiz Kent kart Ege Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin resmi uygulamasını indirip yükleyebilirsiniz.

Kent Kart mobil uygulamasını Android için indirebilir yada İphone gibi akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.