MENU

Android Telefonunuza Windows 8 Teması kurun!

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Android Telefonunuza Windows 8 Teması kurun!
Android Telefonunuza Windows 8 Teması kurun!

Android’e geçeli uzun zaman olmadı ancak baya bir çözdüm telefonu uygulamalar, oyunlar, bileşenler, root olmak fln derken artık son kernel değiştirmeye kadar gittim. Değiştirmedim tabi ama öğrendim bişiler herneyse konum bu değil :)

Android telefonuma Windows 8 teması ararken;

https://3.bp.blogspot.com/-i-yRL1HNHdo/UMRrls2QSvI/AAAAAAAAMe8/BtqBMpySTFs/s1600/android-windows8+(1).png https://1.bp.blogspot.com/-QmlFesxp_7M/UMRrqatZcSI/AAAAAAAAMfQ/ZiZPE8LudaI/s1600/android-windows8+(4).png

Ddoğru dürüst bir tane bulamadım ya bozuk çıktı, yada full reklamlı bişiler çıktı, garip garip şeyler, tasarımı kötü çıkanda oldu ama sonunda buldum!

Resimlerini çektim download adreside aşağıda tıklayın indirin.

https://4.bp.blogspot.com/-tbG_mG0koSE/UMRro5ViKZI/AAAAAAAAMfM/Zb8-ocqLiKk/s1600/android-windows8+(3).png https://1.bp.blogspot.com/-JZAT1-WBjvw/UMRrnhfUmWI/AAAAAAAAMfE/eNAXTGarQzw/s1600/android-windows8+(2).png

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.