MENU

Layout from Instagram Fotoğraf Uygulamasını İndir

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Layout from Instagram Fotoğraf Uygulamasını İndir
Layout from Instagram Fotoğraf Uygulamasını İndir

İnstagram için fotoğraf kolajı oluşturma uygulaması olan Layout from Instagram’ı hemen Android ve İOS için indirin. İnstagram’ın uygulaması Layout from Instagram ile harika fotoğraflar çıkartabilirsiniz.

Layout from Instagram fotoğraf uygulaması ile birleştirme, çevirme, yansıtma, değiştirme özellikleri kullanılarak fotoğraflarınızı en güzel şekilde birleştirebilirsiniz. Galerinizden seçtiğiniz fotoğraflarınızın yerleşimini seçerek değişiklikleri uyguladıktan sonra fotoğrafınızı kaydederek instagram, facebook yada diğer sosyal paylaşım adreslerinizde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Layout from Instagram uygulamasını indirerek 9 tane fotoğrafa kadar fotoğraf kolajı oluşturabilirsiniz. Akıllı telefonunuzun kamerası ile hızlı bir şekilde fotoğraf çekmek için fotoğraf kabinine tıklayarak resimlerinizi çekerek hemen fotoğraf kolajı oluşturabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : İphone için En iyi Selfie Uygulamaları

Layout from Instagram ile seçtiğin fotoğraflarla oluşturduğun resimleri İnstagram efektleri ile daha fazla güzelleştirerek eşsiz fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Layout from Instagram uygulamasını Google Play üzerinden Android telefonunuza App Store üzerindende İphone 6 gibi İOS cihazlarınıza indirip ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.