MENU

Android için Material Tasarımlı WhatsApp

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Android için Material Tasarımlı WhatsApp
Android için Material Tasarımlı WhatsApp

Gün geçtikçe yenilenen Android işletim sistemi içinde çalışan uygulamalarda kendilerini Material tasarıma göre yeniliyorlar. WhatsApp‘ta uzun süredir görsel olarak güncellemediği mesajlaşma uygulamasını Playstore’dan önce kendi web sitesinden yeni güncellemesini yayınladı.

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp kendini Material tasarıma göre güncelleyerek PlayStore’dan önce whatsapp.com’da yayınladı. WhatsApp material tasarımı ile yeni görünümüne daha fazla premium bir hava katmış. Özellikle değişen iconları ve geçiş animasyonları daha gözel duruyor. Eğer sizde Material tasarıma sahip Whatsapp’ı denemek istiyorsanız Apk dosyasını alttaki linkten indirerek akıllı telefonunuza kurabilirsiniz. Sadece Android işletim sistemli telefonlarda yüklenebilen WhatsApp APK dosyasını hemen buradan indirin ve deneyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : WhatsApp’ta Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.