MENU

Galaxy Note 7 Tüm Drop Test Videoları

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Galaxy Note 7 Tüm Drop Test Videoları
Galaxy Note 7 Tüm Drop Test Videoları

Teknoloji devi Samsung yeni amiral akıllı telefonu Note 7’yi kısa süre önce piyasaya sürmesi ile birlikte Note 7’ye drop testler yapılmaya başlandı.

Note 7 için şuana kadar ki en iyi akıllı telefon olarak nitelendirebiliriz. Zira Güçlü donanım özellikleri ile diğer Android akıllı telefonları geride bırakıyor. Hem görsel açıdan hemde özellikleri açısından. Galaxy Note 7 güçlü özellikleri bulunsa da yapılan bazı testlerden başarısızlıkla dönüyor. Ancak genel anlamda bütün telefonlarda daha güçlü telefon olmuş.

Note 7’de bulunana Gorilla Glass 5 ekran koruma teknolojisi çizilmelere karşı pek dayanıklı görünmüyor. Ancak darbelere karşı baya bir dayanıklı. Sözü fazla uzatmadan sizlere Note 7’ye yapılan tüm drop testleri izletelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Galaxy Note 7 Tanıtıldı, Tüm Özellikleri Karşınızda

Galaxy Note 7 Çizilme Testi

JerryRigEverything adlı youtuber bir çok akıllı telefona drop test uyguluyor. Şimdi ise Note 7’de yaptığı testte telefonun çizilmelere karşı pek dayanıklı olduğu söylenemez. Yine ekran koruması taktırmanız gerekir.

Drop Test

Bu video ise Çizilme testi yapılsada çekiçle yapılan testte ekranın ne kadar dayanıklı olduğunu görüyoruz.

Note 7 Su Testi

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.