MENU

62 Megapiksellik Android Telefon Oppo Find 9

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » 62 Megapiksellik Android Telefon Oppo Find 9
62 Megapiksellik Android Telefon Oppo Find 9

Oppo firması daha önce Find 7’de 50 megapiksel kamera kullansada demekki yetmemiş Find 9 ile birlikte 62 megapiksellik kamera kullanacak.

Oppo Find 9 ile birlikte 62 megapiksel kamerada Sony sensörleri kullanacak. Oppo find 7’de 13 megapiksellik kamera fotoğrafları yazılım sayesinde 50 megapiksele kadar çıkartabiliyor. Oppo Find 9’da IMX 240 sensörü ile fotoğrafları 62 megapiksele kadar çıkartması bekleniyor.

Tabiki bu işlemleri hangi donanımlarla yapacak diyebilirsiniz. Qualcomm’un Snapdragon 810 işlemcisini kullanacak olması ve bunun yanında 4 GB  Ram‘i ile yazılımsal olarak rahat çalışacaktır. Oppo find 9’da 5.5 inçlik büyük ekranı 2K çözünürlük sunacak. Güçlü donanımları ile dikkat çeken Oppo akıllı telefonlar henüz ülkemizde satışı bulunmuyor. Daha öncede 3Gb ram’li Oppo Find 7 ile satışa çıkmıştı.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.