MENU

Gelişmiş Fotoğraf Düzenleme Editörü Polarr

Anasayfa » Android » Gelişmiş Fotoğraf Düzenleme Editörü Polarr

Mobil platform’un en iyi fotoğraf düzenleme editörü olan Polarr İOS ve Android kullanıcıları için en iyi tercihlerden biridir.

Fotoğraflarınızı en iyi şekilde düzenlemek için Polarr uygulamasını indirerek ayrıca bir çok Filtre’yede sahip olabilirsiniz. Android ve İOS Polarr uygulaması ile gelen filtreler haricinde sonsuz geri-ileri alma, HSL kanalları, ışıklandırma, kontrast, parlaklık, gölgelendirme, sıcaklık, bozulma, ve Ton Eğrileri gibi ayarlarıda bulunuyor.Fotoğraflarınızı daha güzel hale getirmek için Polar uygulamasındaki efektleri uygulayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: HD Canlı Duvar Kağıtları Uygulaması ZUI Wallpaper İndir

Tamamen ücretsiz olan Polar uygulaması ile gelen filtreler sizin için yeterli değilse Ücretli filtrelerede bakabilirsiniz. Android ve İOS haricinde Polarr Chrome web tarayıcısı üzerindende çalışmaktadır.

Polarr Android İndir

Polarr İphone ve İpad İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.