Gelişmiş Fotoğraf Düzenleme Editörü Polarr 0

Mobil platform’un en iyi fotoğraf düzenleme editörü olan Polarr İOS ve Android kullanıcıları için en iyi tercihlerden biridir.

Fotoğraflarınızı en iyi şekilde düzenlemek için Polarr uygulamasını indirerek ayrıca bir çok Filtre’yede sahip olabilirsiniz. Android ve İOS Polarr uygulaması ile gelen filtreler haricinde sonsuz geri-ileri alma, HSL kanalları, ışıklandırma, kontrast, parlaklık, gölgelendirme, sıcaklık, bozulma, ve Ton Eğrileri gibi ayarlarıda bulunuyor.Fotoğraflarınızı daha güzel hale getirmek için Polar uygulamasındaki efektleri uygulayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: HD Canlı Duvar Kağıtları Uygulaması ZUI Wallpaper İndir

Tamamen ücretsiz olan Polar uygulaması ile gelen filtreler sizin için yeterli değilse Ücretli filtrelerede bakabilirsiniz. Android ve İOS haricinde Polarr Chrome web tarayıcısı üzerindende çalışmaktadır.

Polarr Android İndir

Polarr İphone ve İpad İndir

iPhone 8 Güçlü Özellikleri ile Karşınızda 0

Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 8 apple etkinliğinde tanıtıldı. Güçlü özellikleri iPhone 7′ göre iki saat daha fazla şarjının gitmesi ve bir özelliği ve fiyatı ile karşınızda.

iPhone 8 telefonu iPhone 7’ye göre %25 daha hızlı olmasına rağmen tasarım olarak birebir oldu diyebiliriz. Sadece renk farklılığının bulunduğu iPhone 8 bionic işlemci ile güçlendirilmiş. A11 bionic işlemci 2.4 gHz’lik 6 çekirdekli işlemci bulunuyor. Bu işlemciye 2 GB DDR4 ram, 64 ve 256 gb dahili depolama alanına sahiptir.

Ekran Özellikleri

Ekran tarafında ise yine 4.7 inç ekran boyutuna ve 750×1334 ekran çözünürlüğü bulunuyor. IPS ekrana sahip telefonun ekran gövde oranı %65’e kadar çıkıyor. 326 ppi ekran yoğunluğuna sahip telefonun yazılımsal olarak ta bir çok özelliği bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone X Tüm Özellikleri ve Fiyatı ile Karşınızda

Kamera Özellikleri

iPhone kamera özelliklerinde ise tek arka tarafta tek kamera seçilmiş. 12 megapiksel kameraya sahip telefonun f 1.8 diyaframa, HDR çekime, 4K 60 fps çekime ve bunun gibi bir çok özelliğe sahiptir. Ön kameranın diyaframı ise f2.2’dir. Ön tarafta ise 7 megapiksel ön kamera bulunuyor. Ön ve arka kameralarda ise büyük iyileştirmeler yapıldı.

Bağlantı ve Diğer Özellikleri

iPhone 8 Cat 16 teknolojisini kullanıyor. 1 Gbps indirme ve 150 Mbps yükleme yapabilen telefon da bluetooth 5 kullanılıyor. İOS 11 işletim sistemi ile gelecek telefonun 1960 mAh batarya kapasitesi bulunuyor. Ayrıca IPX7 sertifikasıyla suya ve toza karşı dayanıklıdır.

iPhone 8 Türkiye Fiyatı

iPhone 8 türkiye fiyatı 4.200 TL ile şimdiden ön siparişle satılıyor. Peşin fiyatı böyle olan telefonun operatörlerde taksitli fiyatı daha da yüksek olacaktır.

Birbirinden Güzel Ödüllü National Geographic Fotoğrafları 0

İnsanların, Yerlerin ve Doğanın buluştuğu birbirinden güzel ödüllü National Geographic fotoğraflarını sizlerle paylaşıyorum. Fotoğrafların tamamı farklı kategorilerde ödül almış fotoğraflardır. Dünyanın farklı yerlerinde ünlü fotoğrafçılar tarafından çekilmiş güzel resimleri hemen arşivinize indirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yosemite Ulusal Parkı 4K Duvar Kağıtları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Arizona Manzara Duvar Kağıtları

Most Popular Topics

Editor Picks