MENU

Township Çiftlik ve Şehir Kurma Oyunu

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Township Çiftlik ve Şehir Kurma Oyunu
Township Çiftlik ve Şehir Kurma Oyunu

Township ile kendi şehrinizi kurup baştan aşağıya istediğiniz gibi yönetebileceğiniz en iyi şehir kurma oyunlarından biridir. Township oyun’unu hemen indirerek mobil cihazınızdan oynayabilirsiniz.

Township şehir kurma oyunu ile Fabrikalar, Restoranlar, Müzeler ve Sinema gibi yerleri şehrinizde istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. En güzel özelliklerinden biride şehrinizi bir bölümünde sebze ve meyve yetiştirebilme imkanı sunuyor. Aynı zamanda inek gibi hayvanlar yetiştirerek ürünlerini sağabilir ve satabilirsiniz. Nüfus tabelasının dahi olduğu oyunda tarlalarınızı, ağaçlarınızı hasat edebilirsiniz. Hem şehir kurma oyunun hemde çiftlik oyunu tarzındaki Township’i hemen indirebilirsiniz.

Ürettiğiniz ürünleri satarak şehrinizin gelişmesine hızla devam edebileceğiniz oyunda hayal gücünüzü kullanarak şehrinizi en iyi şekilde geliştirin. Diğer çiftlik oyunlarınızdan sıkıldıysanız ve yeni bir oyun arıyorsanız Township oyununu hemen indirip akıllı cihazlarınıza yükleyerek deneyebilirsiniz.

Township Android

Township İOS

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.