MENU

WinAt9 Android Uygulamadan Her Gün Para Kazanın

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » WinAt9 Android Uygulamadan Her Gün Para Kazanın
WinAt9 Android Uygulamadan Her Gün Para Kazanın

Başlıkta yanlış bir yazı yok bende ilk defa okusam inanmam’da ama inanabilirsiniz. Bugün WinAt9 uygulamasını kurdum yorumlarda ödeme alanları fln okudum ama test etmeden önce bir yazı yazmadım açıkcası.

Programı telefonuma kurdum tanımladığım mail adresi PayPal’a üye olduğum mail adresiydi bu yüzden paypal tanımlamaya gerek yok.

https://3.bp.blogspot.com/-CAQCj0R6474/UOH4mdeTUkI/AAAAAAAANzw/SqbYkWfXbfc/s1600/winat9.JPG

WinAt Nine 9 Android

Programı telefonunuza kuruyorsunuz daha sonra üye olma aşaması var. Adınız, Soyadınız mail adresi kısmına PayPal mail adresinizi tanımlıyorsunuz. Olay tamamen bu kadar gün içerisinde size video varsa gösteriyor. Yoksa videonuz olmadığını söyleyen bir uyarı çıkarıyor.

Ben yükledim ve 0,30TL kazandım tüm yaptıklarımı yazıyorum şimdi.

Programı açtım 2 tane video vardı 1.sini izledim ve video sonunda 2 soru sordu cevapladım. Daha sonra 2.videoyu izledim bunlar reklam videosu onuda bilin. 2.Videonunda sonunda 2 soru sordu onlarıda cevapladım. Öyle kaldı program şimdi bilgisayar başında birşeyler araştırıyordum birde baktım mail geldi :)

Paypal adresime 0,30 TL yatmış hemen kontrol ettim doğru para yatmış. Resimdede gösterdim.

https://3.bp.blogspot.com/-bQ0yEJlnHvM/UOH57E4-mkI/AAAAAAAAN0k/2ixpzTx2BLE/s1600/internetten+para+kazanma.jpg

Programı buradan indirin: WinAt 9 indir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.