MENU

Zedge Ücretsiz Zil sesi ve Canlı Duvar Kağıtları İndirme Programı

Anasayfa » Android » Zedge Ücretsiz Zil sesi ve Canlı Duvar Kağıtları İndirme Programı
Zedge Ücretsiz Zil sesi ve Canlı Duvar Kağıtları İndirme Programı

Android, İOS ve Windows Phone akıllı telefonunuz ve Tabletiniz için ücretsiz Zil sesi, Resim ve canlı duvar kağıtlarını zedge uygulaması ile basit bir şekilde indirebilirsiniz. İnternetteki en popüler içerikleri indirebileceğiniz bir program olan zedge içerikleri hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Zedge İOS, Windows Phone ve Android uygulaması ile cep telefonunuz için ücretsiz içerikleri indirerek hemen arkaplan duvar kağıtlarını, zil seslerini hemen telefonunuza uygulayabilirsiniz. Daha öncede cep telefonları için web sitesi üzerinden hizmet veren ve hala hizmetine devam eden Zedge akıllı telefonlar ve Tabletleriniz için en güzel içerikleri mobil uygulaması ile cebinize getiriyor. Zedge uygulamasını App store, Google Play veya Windows Phone Mağazasından hemen indirerek zengin içeriğine kavuşabilirsiniz. Her hangi bir içeriği indirmek için Download butonuna tıklayarak telefonunuza indirebilir ve hemen aynı yerdeki butona tıklayarak içeriği telefonunuza uygulayabilirsiniz.

Zedge Android için İndir

Zedge İOS İndir

Zedge Windows Phone Hemen İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.