MENU

Asus Zenfone Telefonlara Android 5 Lollipop Güncellemesi Geliyor

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Android » Asus Zenfone Telefonlara Android 5 Lollipop Güncellemesi Geliyor
Asus Zenfone Telefonlara Android 5 Lollipop Güncellemesi Geliyor

Akıllı telefon üreticileri bir çok telefonuna Android 5 Lollipop güncellemesini yükleyeceğini açıklamaya devam ederken bir güncelleme haberide asus’tan geldi. Asus yeni akıllı telefonu zenfone ailesi ve pedfone S, pedfone infinity modellerine android 5 lollipop günecellemesinin geleceği tarihi açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  : Saf Android 5 Lollipop ile Gelen Nexus 6 Özellikleri

Akıllı telefonlarda genelde 2 GB ram bulunan modellere gelen güncelleme asus zenfone ailesi’nin en küçüğü Zenfone 4‘te 1 GB ram bulunsada bu güncellemeyi alacak. Asus Zenfone 5 akıllı telefonu ve Zenfone 6 inç’lik phablet‘ide lollipop güncellemesi alacak. Asus pedfone S zenfone telefonlar ile birlikte android 5 güncellesini alırken pedfone infinity modeli ise lollpop 5 güncellemesini 1 ay gecikmeli alacak. Asus zenfone 4 inç, zenfone 5 inç ve zenfone 6 inç‘lik ve Zenfone 5 LTE akıllı telefonları 2015 yılı nisan ayında android 5 lollipop güncellemsini alacak. Asus pedfone S‘te nisan ayında bu güncellemeyi zenfone ailesi ile birlikte alırken pedfone infinity modeli mayıs ayında güncellemeyi alacak.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.