Etiket: free psd

30 Güzel Ücretsiz Icon Seti (Free Download)

Web sitesi yaparken mutlaka icona ihtiyaç duyuyorsunuzdur. Ben sürekli arayış içerisine giriyorum güzel olanı arıyorum ancak birde paket olarak arıyorum hani icon seti olsun tasarım daha güzel olsun diye. Ücretsiz icon setlerini bir

35 Ücretsiz (Free) Photoshop (PSD) Tasarımları

Ücretsiz PSD tasarımlar arayüz tasarımları yapmak için çok yararlıdır. Bir çok tasarımcının koleksiyon'unda bu arşiv vardır sizde yoksa indirmenizi tavsiye ederim. Gerçekten profesyonel tasarımlar bir arada beğeniceğinize eminim.

Retina Ücretsiz PSD User interface Kiti

User interface yani Kullanıcı arabirimi dediğimiz olay. Kısa Retina UI PSD kit bu tasarım kiti tamamen ücretsiz. Yeni bir web sitesi yaparken bu kiti kullanabilir ve bu kitler gerçekten çok başarılı siteler çıkartabilirsiniz.

PSD Çok Güzel Sosyal Medya Butonları

Sosyal Medya butonu arıyor vede diğerlerinden farklı olsun istiyorsanız bunu kesinlikle deneyin. Bugün gördüm bende diğerlerinden biraz daha farklı hoşuma gitti gerçi ben butonlarımı resimle yapmam ama tasarıma bakarak bişiler

PSD Slider Tasarımı İndir

Web sitelerinde artık Sliderler yani Slaytlar çok kullanılmaya başladı. jQuery eklentilerini tanıtırken birde PSD paylaşayım dedim. Daha iyi bir slayt eklentisi yapabilirsiniz. :)