Facebook Home Yükle

0

Günlük hayatımızın vazgeilmezi olan facebook home arayüzü artık indirilebilir.

Facebook Home’u androidli telefonunuza yükledikten sonra yeni bir sosyal ağ arayüzü ile karşılaşıyorsunuz.Tüm facebook arkadaşlarınız home arayüzüne geliyor.Arkadaşlarınızın en son fotoğraflarını ve güncellemeleri home arayüzünde görebiliyorsunuz.Hızlı sayfa geçişleri ve görselliği açısından facebook home güzel olmuş.

Sohbet balonları ve Facebook home sayesinde, diğer uygulamaları kullanırken sohbet etmeye devam edebilirsiniz.Arkadaşlarınızla evde konuşur gibi sohbet imkanı veriyor.

Facebook home’u tüm özelliklerinden yararlanmak için facebook uygulamaları ve messenger’ uygulamasını yükleyebilirsiniz.Instagram servisinede anında ulaşabileceğiniz bir home arayüzü olmuş.Facebook Messenger: http://bit.ly/fbandroidmessengerAndroid için Facebook: http://bit.ly/fbandroidapp uygulamalarını yükleyebilirsiniz.

Telefonunuzun home arayüzünü açtığınız anda Haber Kaynağınızdan gönderiler görmeye başlarsınız ve böylece arkadaşlarınızın neler yaptığını kaçırmazsınız. Daha fazla gönderi görmek için parmağınızı kaydırın, bir gönderiyi beğenmek için üzerine iki kez dokunun ve kapak akışınızdan yorum yapın.

Video izlerken veya internette gezinirken sohbet etmeye devam edin. Sohbet balonlarından gelen mesajlara yanıt verin veya hazır değilseniz sohbet balonlarını istediğiniz yere taşıyın.

Facebook’tan bildirimler ana ekranınızın sağında çıkar ve siz ihtiyaç duyana kadar yok olmaz. Bildirimi bir dokunuşla açın veya kapak akışınızı görmek için uzaklaştırın.

Facebook Home İndir Yükle