MENU

Gta 5 Pc’ye Korsan Oyun Önlemi

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Games » Gta 5 Pc’ye Korsan Oyun Önlemi
Gta 5 Pc’ye Korsan Oyun Önlemi

Bilgisayarda korsan alışkanlığının çok olduğunu biliyoruz. Bunun sebebinin çoğunlukla oyunların pahalı oluşu var. Gelişen sektör artık oyun hacklemenin önünü kapatacak gibi FIFA 15 ve Lords of Fallen‘da buna şahit oluyoruz. Oyunların korsan sürümleri yok piyasada. Gta 5‘de korsana karşı daha dirençli bir şekilde geliyor. Pc‘de artık Gta 5’in korsanı görülemiyecek. Denuvo DRM korsan olayını bitirmek için özel bir yazılıma sahip bu yazılıma sahip oyunların korsanları yok. Roackstar‘da korsana karşı yazılımla ilgileniyor gibi.

Sistem sayesinde telif haklarına sahip firmalar, eserlerin korsanlarca çoğaltılmasını engelleyecektir. Gelecekte Pc’lerde korsana fazla yerin olmadığı açık ve net ortada istenmeyen bir durum. Emek hırsızlığı yapmamak lazım tabi oyunlarında fiyat olarak biraz ucuzlatılması gerekiyor.

 Gta 5 Yeni Video

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRGTA 5 Pc ve Yeni Konsollar İle Gelecek Yeni Oyun Modu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRYeni Battlefield 5 Ne Zaman Çıkacak ?

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.