80 GB Hafızalı Alman Telefonu Linshof İ8 Duyuruldu

0

Akıllı telefonumuzda dahili depolama birimi her zaman sıkıntı olmuştur. Linshof adında bir alman firması yüksek kapasiteli depolamalı yeni bir akıllı telefon ile karşımıza çıkacak. Alman firması Linshof İ8 adındaki akıllı telefonu 80 GB depolama alanı sunacak. Yanlış duymadınız 80 GB artık bilgisayarlardaki harddiskler kadar yüksek depolama alanları göreceğiz.

Günümüzde artık depolama birimlerinde SSD‘ler ile hem hız hemde küçük diskler görüyoruz. Gittikçe küçülen teknoloji akıllı telefonlarımızda depolama alanlarını yükseltecek. Başlangıç olarak Linshof İ8 80 GB kapasite ile karşımıza çıkan akıllı android telefon 8 çekirdekli işlemciye ve 8 kenarlı bir tasarıma sahip olacak. İşlemci bir ihtimal Qualcoom’un snapdragon 810 veya MediaTek’in MT6795 işlemcisi ile gelebilir. Ram tarafında 3 GB bellek kapasitesi ile geliyor olması 80 GB’lık depolama kapasitesi ile etkileyici olacaktır. Linshof İ8 13 megapiksel’lik arka kamerası, 8 megapiksel’lik ön kamerası kameralarında sony sensörleri ile gelecek. Linshof firması İ8 gibi güçlü donanıma sahip telefonda 3100mAh‘lik bir yüksek kapasiteli batarya göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Samsung Galaxy Note Edge ve Daha Fazlası

Linshof İ8 Fiyatı ve Özellikleri

5 inç‘lik 1080p çözünürlüğe sahip süper amoled ekranı ile gelecek Linshof İ8’de Wi-fi, LTE 4G, Bluetooth 4 ve NFC gibi kablosuz bağlantı özellikleride bulunacak. Linshof UI arayüzü ile gelecek telefonda Android 5 Lollipop işletim sistemi yüklü olarak gelecek. Aliminyum bir yapıya sahip linshof İ8 2015 yılında 400 dolar civarında bir fiyat ile çıkabilir.