MENU

Classic Shell Windows 7 ve 8 için Başlat Menüsü

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » Classic Shell Windows 7 ve 8 için Başlat Menüsü
Classic Shell Windows 7 ve 8 için Başlat Menüsü

Microsoft‘un windows xp işletim sisteminde kullanılan başlat menüsü ve programlarını windows 7 ve windows 8 işletim sistemlerinde görüntülemek istiyorsanız classic shell programını kurabilirsiniz.

Classic Shell programı windows Xp’de olduğu gibi başlat menüsü ve kısayol programlarını geri getirerek hızlı erişim sağlamanıza yarar. Classic Shell 32 bit ve 64 bit desteği olan ücretsiz ve güvenli bir programdır. Classic Shell 35 farklı dil seçeneği, windows 8 programlarına erişebilme ve istediğiniz özelleştirmeyi yapabilmenizi sağlar. İnternet explorer’da değişiklik yapabileceğiniz Windows 10‘da göreceğimiz xp başlat menüsü özelliklerini windosw 7 ve 8 için yükleyerek hemen deneyin. Classic Shell programını ücresiz olarak indirerek kurabilirsiniz.

Classic Shell İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.