MENU

Adobe Flash Player Son Sürüm Türkçe İndir

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » Adobe Flash Player Son Sürüm Türkçe İndir
Adobe Flash Player Son Sürüm Türkçe İndir

Adobe firmasının geliştirdiği program web tarayıcılarının gerek duyduğu için en önemli programdır. Flash player internet üzerinden videoları ve flash oyunları oynayabilmeniz için yüklenmesi gereken programdır.

Flash player programının son sürümünü bilgisayarınıza yüklü olsa dahi eski sürümleri olabilir. Yeni ve en son sürümünü bilgisayarınıza yükleyerek videoların daha hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz. Son sürüm Flash player bilgisayarınıza bulaşabilecek açıkları kapatarak zaralı flash’lardan korur. Son sürüm Flash player HD ve 4K videoları yüksek çözünürlükte oynatabilmenizi sağlar. Son sürüm Flash player her zaman web tarayıcınızın hızlı çalışmasını sağlamaktadır.

Flash player windows server 2012, XP, Vista, 7, 8.1, Linux, Mac OsX işletim sistemleri için indirebilirsiniz. 32 bit ve 64 bit sürümleri mevcut olan Flash player işletim sisteminize göre indirecektir. Sadece işletim sisteminizi seçerek yüklemeniz yeterli olacaktır. Windows, Mac, Linux işletim sistemlerinnde Firefox, Chrome, İnternet explorer, Opera, Safari, Yandex, Maxthon gibi web tarayıcıları ile uyumludur.

Windows için alttaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Mac için Flash Player İndir

Linux için Flash Player

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.