MENU

Greenshot Ekran Görüntüsü Alma Programı İndir

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » Greenshot Ekran Görüntüsü Alma Programı İndir
Greenshot Ekran Görüntüsü Alma Programı İndir

Masaüstü bilgisayarınızdan veya Dizüstü Laptop bilgisayarınızdan ekran görüntüsü alamıyorsanız GreenShot programı istediğinizi yapacaktır. Greenshot programını bilgisayarınıza indirerek hemen istediğiniz ekranın görüntüsünü alabilirsiniz.

Greenshot programı gelişmiş özellikleri ile en çok tercih edilen windows ekran görüntüsü alma programlarındandır. Greenshot ile ekran görüntüsü aldığınız pencereye istediğiniz yazıyı yazabilirsiniz. Aynı zamanda düzenleme sırasında çeşitli iconlar ok veya daire içine alma gibi çeşitli özellikleride bulunuyor. Greenshot ekran görğntüsü alma programı kullanımı basit olduğu gibi türkçe arayüzü ilede kafanız karışmayacak. Greenshot kurulumu sırasında türkçe dil seçeneğini aktif ederek Greenshot’ı türkçe yapabilirsiniz. Greenshot herhangi bir ücret ödemeden bedava kullanma imkanı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Lightshot Ekran Görüntüsü Kaydetme Programı

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.