MENU

GWX Stopper ile Windows 10’a Yükselt Uyarısını Kapatın

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » GWX Stopper ile Windows 10’a Yükselt Uyarısını Kapatın
GWX Stopper ile Windows 10’a Yükselt Uyarısını Kapatın

Windows 7 ve windows 8.1 işletim sistemine sahip kullanıcıların devamlı karşısına çıkan Windows 10’a yükseltin uyarısını kapatabilirsiniz.

Windows 10‘a yükseltme uyarısını tamamen kapakmak için GWX Stopper programını kullanacağız. GWX Stopper’ın 2.0 sürümü ile Windows 10 yükseltme aracını kolaylıkla kapatabilirsiniz. GWX Stopper 2 programını alttaki linkten indirin.

GWX Stopper programını indirdikten sonra GWX Stopper Setup dosyasını çalıştırın. Karşınıza kurulum penceresi çıkacaktır. Next Next (ileri-ileri) diyerek programı kurun. GWX Stopper programını kurduktan sonra çalıştırın ve programın arayüzündeki Stop GWX butonuna tıklayın ve Windows 10 yükselt uyarısı hemen gidecektir.

İşlemimiz bu kadar basittir. Sizde hemen GWX uyarısından kurtulmak istiyorsanız hemen programı indirin ve gerekenleri uygulayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Windows 10 Wifi Sense Özelliği Nasıl Kapatılır?

GWX uyarısını kapakmak için alttaki videoyuda izleyebilirsiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.