MENU

Altyazı Bulma Programı Sublight İndir

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Programlar » Altyazı Bulma Programı Sublight İndir
Altyazı Bulma Programı Sublight İndir

İnternetten herhangi bir web sitesine girmeden online olarak altyazı dosyası bulabileceğiniz bir program Sublight sizi sizi büyük bir yükten kurtaracaktır. İnternette uzun uğraşlar sonucu bulduğunuz alt yazı dosyalarınızı Sublight çevrim içi altyazı bulma programı ile kısayoldan bulabilirsiniz.

Sublight altyazı indirme programı hem ücretsiz hemde küçük boyutu ile sizi yormayacaktır. 40’tan fazla altyazı dili bulabilen Sublight sadece 5 saniyede altyazı dosyalarınızı bulabilir ve indirebilirsiniz. Sublight sadece ilk giriş yaparken üye olmanızı istiyor. Kullanıcı adı şifre ve e-posta’nızı girerek aramaya başlayabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki herhengi bir video dosyasını seçerek Sublight sayesinde videoya göre arama yaptırabilirsiniz. AVİ, MKV, WMW, MP4, DVİX, XVİD, MOV, MPG, MPEG, FLV, M2TS, M4v, TS, WEBM dosyaları gibi video formatlarına altyazı bulabilirsiniz. Sublight ücretsiz olmasına karşın programın arayüzü ingilizcedir ancak sizi uğraştırmayacaktır.

Sublight Ekran Görüntüleri

 

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.