MENU

4000 mAh Bataryalı Acer Liquid X2 AKıllı Telefon

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » 4000 mAh Bataryalı Acer Liquid X2 AKıllı Telefon
4000 mAh Bataryalı Acer Liquid X2 AKıllı Telefon

Akıllı telefon pazarına daha öncede farklı modelleri ile giriş yapan Acer yeni akıllı telefonu Liquid X2 ile bomba gibi geliyor. Özellikle Ön kamerası ve 4000 mAh’lik bataryası ile dikkat çeken Acer liquid X2 güçlü özellikleriylede dikkat çekiyor.

Acer liquid X2 akıllı telefonu ile piyasadaki batarya sorunu olan üst düzey akıllı telefonlara meydan okuyor. 4000 mAh‘lik bataryası ile gelecek akıllı telefonda henüz belli olmasada 64 bit’lik 8 çekirdekli bir işlemci kullanılacak. Ayrıca 13 megapiksellik ön ve arka kamersı bulunan Acer Liquid X2’de tamı tamına 3 tane Sim kart girişi bulunuyor. Daha öncede Liquid E700 modelinde bulunan 3 sim desteği Acer Liquid X2 ile devam edecek. Sony akıllı telefonlara benzerliği ile dikkat çeken 5.5 inç‘lik Acer Acer Liquid X2’nin detaylı özellikleri netleştiğinde sizlerle paylaşacağız.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.