MENU

Dünyanın En İnce Laptop Bilgisayarı Acer Swift 7

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Dünyanın En İnce Laptop Bilgisayarı Acer Swift 7
Dünyanın En İnce Laptop Bilgisayarı Acer Swift 7

Acer yeni ürettiği Swift 7 laptop bilgisayarı ile dikkatleri üzerine çekti. Zira 9,98 mm kalınlığı ile dünyanın en ince dizüstü pc olmayı haketti.

HP’nin Spectre 13 bilgisayarından bile daha ince olan bilgisayar Intel’in yeni Kaby Lake işlemcisini kullanıyor. Intel i5 Kaby Lake işlemcisi yanında 8 GB ram ile gelen dizüstü bilgisayar 1.1 kg ağırlığa sahip. Full HD ekrana sahip laptop tam şarj edildiğinde 8-9 saat kullanım ömrü vaad ediyor. USB Type C bağlantısı bulunan laptop 1300 Euro yani 4-5 bin TL fiyatı ile satışa sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Nvidia Quadro P6000: İş İstasyonları için Yeni Canavar

Dünyanın en ince diz üstü bilgisayarına sahip olan Acer’ın bu taşınabilir dizüstü bilgisayarı özellikleri ve inceliği bir yana fiyatı baya bir tuzlu olmuş diyebiliriz. Türkiyede alınırmı bilinmez ama avrupa ve amerikada tercih edilebilecek üründür. Hafifliğe, inceliğe ve hıza önem veren insanlar için tercih edilebilecek üründür.

Bir iPhone kadar ince olan Acer laptop karşınızda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 60 Bin TL Fiyatında Render ve Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.