MENU

SIM Kartsız Yeni e-SIM Teknolojisi Geliyor

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » SIM Kartsız Yeni e-SIM Teknolojisi Geliyor
SIM Kartsız Yeni e-SIM Teknolojisi Geliyor

SIM kartlarda çıkan sorunlar nedeni ile Apple ve Smasung öncülüğünde e-SIM teknolojisi gelecek.

SIM kartlı akıllı telefonlarda tak-çıkart, yedekleme, arıza, uyumsuzluk gibi sorunlar nedeni ile artık e-SIM teknolojisine yakında geçilecek. e-SIM ile artık akıllı telefonlara fiziki olarak SIM kart takılmayacak. Apple ve Samsung gibi büyük teknoloji firmaları GSM şirketleri ile birlikte çalışarak e-SIM teknolojisini yeni akıllı telefonlara getirecek. 2016 yılı ve sonrasında hayata geçmesi beklenen e-SIM İphone, Samsung, HTC, Sony ve Çinli akıllı telefonlarda görebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dr.Fone: İphone ve İpad Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı

Özellikle Apple ve Samsung e-SIM teknolojisine 2016 yılında geçmesi bekleniyor. Büyük teknoloji firmaları Turkcell, Vodafone ve Avea ile anlaşılarak artık e-SIM’e geçecekler. Artık SIM kart tak-çıkart, SIM kart büyük, SIM kart yuvaya oturmadı gibi sorunlarla karşılaşmayacağız.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.