MENU

Finans Takip iPhone Uygulaması

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Makalelerim » Finans Takip iPhone Uygulaması
Finans Takip iPhone Uygulaması

Belkide türk iphone kullancıların en çok çektiği sıkıntılardan biri borsa ve döviz işlemlerinin takip edilmesine olanak tanıyan kullanışlı bir app’ın olmaması. Tanıtacağım app Doviz.com’un uygulaması olan Finans Takip uygulaması. Borsa, Döviz, Altın hakkında anlık bilgi alabileceğiniz ve bu fiyat yükselişlerinden ve düşülerinden haberdar olmanız için getirmiş olduğu alarm uygulaması mükkemel bir fikir.

http://a4.mzstatic.com/us/r1000/065/Purple/c5/2b/97/mzl.xoqkpqah.320x480-75.jpg

Finans Takip iPhone Uygulaması

Euro, Altın, IMKB yada Doları takip edenler için kullanışlı bence. Örneğin dövizi takip edenler euro, dolar neyse önce onu seçiyorsunuz ardından alarm ekle butonuna basıyorsunuz buradan önce Eşik Değeri Berleyin Kısmına beklediğiniz miktarı girip yanındaki Süre kısmında ne kadar zaman döviz fiyatını beklediğiniz gün yada hafta olarak belirtiyorsunuz. Tabi yükselince ve düşünce kısmını işaretlemeyi unutmayın. Seçmiş olduğunuz Euro, Dolar, Altın yada Hisse Senedi yükselince yada düşünce uygulama sizi uyarıyor ve siz de alım satım işinizi kur değişmeden yapma imkanına erişiyorsunuz.

Apple Sotre da ücretsiz olan uygulamayı buradan indirebilirsiniz : Finans Takip

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.