MENU

Corning Akıllı Cihazlar için Yeni Gorilla Glass 4'ü Tanıttı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Corning Akıllı Cihazlar için Yeni Gorilla Glass 4'ü Tanıttı
Corning Akıllı Cihazlar için Yeni Gorilla Glass 4'ü Tanıttı

Corning firması tüm akıllı cihazlarda bulunan Gorilla Glass 3 ekran koruma teknolojisinin yenisi olan Gorilla Glass 4‘ü tanıttı. En üst düzey dahil ota seviye cihazlardada bulunan Gorilla Glass artık yeni akıllı telefonlar ve tabletler için gelecek. Akıllı cihazların ekranları daha sağlam olacağı bir koruma teknolojisi geliyor.

Çoğu insanın telefonları düşerek ekranı kırılıyor ve buda pahalıya mal oluyor. Gorilla Glass 4 artık daha sağlam yapısı ile tüm akıllı cihazlarda yer alacak. 2015 yılında itibaren yeni akıllı telefonlarda, tabletlerde, akıllı saatlerde ve bilgisayar’larda görebileceğimiz. Gorilla Glass 4 teknolojisi bir öncekine göre yüzde 80 oranında sağlam olacak. Artık en üst düzey amiral gemileri olacak Xperia Z4, Galaxy S6, Galaxy Note 5 gibi cihazlarda daha dayanıklı gorilla glass 4 ekran görebiliriz. Akıllı cihazlarımız daha dayanıklı olacak ama yinede dikkatli olsak iyi olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Samsung Galaxy Note Edge Özellikleri ve fiyatı

Gorilla Glass 4 Sağlamlık Testi

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.