MENU

HTC 10 ve Galaxy S7 Drop Test!, Dayanıklılık Testi

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » HTC 10 ve Galaxy S7 Drop Test!, Dayanıklılık Testi
HTC 10 ve Galaxy S7 Drop Test!, Dayanıklılık Testi

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Samsung’un ve HTC’nin amiral telefonları Galaxy S7 ve HTC 10 akıllı telefonlarının drop testi yani dayanıklılık testi ile karşınızdayız. Bakalım hangisi daha dayanıklı videomuzda izleyelim.

HTC 10 ve Galaxy S7 drop testine baktığımızda aynı yerlerden düşürülen telefonlarda üstünlük HTC 10’da daha dayanıklı bir yapıya sahip. Düşürme testinde yanlamasına, arkadan ve önden düşürme testlerinde HTC 10 başarılı puan alarak galaxy S7’nin önüne geçiyor. Ön taraftan ekranı yere düşürüldüğünde Galaxy S7 tek seferde ekranı kullanılamaz hale gelirken HTC 10 tam 32 seferde düşürüldüğünde ekran kullanılamaz hale geliyor. HTC 10 hatta en dayanıklı ekrana sahip diyebiliriz. Ekran kırılma testi sıralamasında liderliğe oturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Galaxy S7 Edge 400 Tonluk Ağırlık ile Pres Makinesinde

Amiral Telefonların Drop Test Sıralaması

  1. HTC 10
  2. HTC ONE M9
  3. iPHONE 6
  4. NOTE 5
  5. GALAXY S7
  6. GALAXY S6

Sözü fazla uzatmadan videomuzuda izleyerek dayanıklılık testini izleyelim.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.