MENU

iPhone 7 Bataryası ile Şaşırttı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » iPhone 7 Bataryası ile Şaşırttı
iPhone 7 Bataryası ile Şaşırttı

Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 7 bataryası ile şaşırttı. İngiltere merkezli tüketici test firması amiral telefonlara yaptığı testlerde ilginç sonuçlar ortaya çıkardı.

Yapılan batarya testinde beklenmedik sonuçlar ortaya çıktı. HTC 10, LG G5, Samsung Galaxy S7 ve Apple iPhone 7 telefonları batarya testine tabi tutuldu. İnternette gezinme ve konuşma testlerinde iPhone 7 sonuncu oldu. Hemde ciddi bir farkla geride kaldı. Taiwanlı telefon üreticisi ise bu testte 1. sırayı alırken, 2. sırada LG G5 ve 3. sırada Galaxy S7 yer aldı.

iPhone 7’nin bataryası konuşma testinde 712 dakika, internet kullanımında ise 615 dakika dayanabildi. HTC 10 ise iPhone 7’yi konuşma testinde 3 katladı. Zaten yayınlanan görselde iPhone 7’nin ne kadar geride kaldığını göreceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone 7 Parçaları Ne Kadara Mal Oluyor?

Not: Şunuda belirtelim bu testlerde aynı ekran ışık seviyesi ve aynı operatörle testler yapılmıştır.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.