MENU

iPhone: En Sağlam Kırılmaz Ekran Koruycu

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » İOS » iPhone: En Sağlam Kırılmaz Ekran Koruycu
iPhone: En Sağlam Kırılmaz Ekran Koruycu

İOS işletim sistemine sahip iPhone için yeni nano teknolojiye sahip kırılmaz ekran koruyucu karşınızda. Bu ekran koruyucu ekranınızı kırılmaz hale getiriyor.

Düşmelere ve darbelere karşı dayanıklı olan IN1 Nano shield kırılmaz ekran koruyucu akıllı telefonunuzu sağlamlaştırıyor. Yapılan bir testte IN1 Nano shield kırılmaz ekran teknolojisi ile kaplanan ekrana çekiçler verilen darbelerde ekranın ne kadar sağlam olduğunu görüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone 7 için Beklenen Yeni Özellikler

Sizde iPhone akıllı telefonunuza bu kırılmaz ekranı takmak istiyorsanız Amazon‘dan sipariş vererek sahip olabilirsiniz. Sadece iPhone için değil Galaxy S7 içinde ekran koruyucu bulunmaktadır. Kırılmaz ekranın fiyatı ise 20 dolar yani 55 TL civarlarında değişmektedir.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.