MENU

Sony'den 1TB'lık Playstation 4 Ultimate Player Edition Geliyor

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Teknoloji » Sony'den 1TB'lık Playstation 4 Ultimate Player Edition Geliyor

Sony Playstation 4 oyun konsolunun 500 GB’lık modeli büyük satış başarısı elde ederken yeni 1 TB’lık sabit disk modeli ile geliyor.

Microsoft‘un Xbox One için 1TB’lık atağından sonra Sony’de boş durmadı ve 1TB’lık model hazırladı. Sony Playstation 4 oyun konsolu için 1 Terabyte‘lık Ultimate Player Edition modelini çıkartıyor. 500 GB’lık modeli ile aynı özelliklere sahip Playstation 4 1TB’lık modeli sadece yüzde 10 daha hafif ve yüzde 8 daha az enerji tüketecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : PlayStation 4 ve Xbox One Aynı Kutuda Birleştirildi

Playstation 4 Fiyatı

Sony 1TB’lık Playstation 4 fiyatı hakkında bir şey söylemedi ancak 500 GB’lık modeli piyasada 1300TL civarında satılırken 1TB’lık modeli 1700 TL civarında bir fiyat etiketi ile satışa çıkabilir.

1 Terabyte Playstation 4 Çıkış Tarihi

Henüz Fiyat konusunda kesin bir açıklama yapmasada 1TB’lık Playstation 4 oyun konsolu 15 Temmuzda satışa çıkacağını açıkladı.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.