MENU

Geniş Ekran Şehir Manzaraları

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Wallpapers » Geniş Ekran Şehir Manzaraları
Geniş Ekran Şehir Manzaraları

Dünyanın en güzel şehirlerinde çekilmiş geniş ekran manzara resimleri ile dünya turu atın.Büyük kuleler, tarihi yerlerde çekilmiş en güzel şehir manzaraları.Paris, new york, roma, londra ve moskova gibi ünlü şehirlerin manzarar resimlerini buradan bakabilirsiniz.Yüksek çözünürlüklü bu resimler 1920 * 1200 geniş ekran çözünürlüğündedir.

1920 x 1200 çözünürlüğündeki geniş ekran manzara resimlerini indirmek için sevdiğiniz resimin üzerinde sağ tıklayıp farklı kaydet seçeneğine tıklayıp kaydediyoruz.

Beğendiğiniz Şehir Manzaraları resimlerinden masaüstü arkaplan yapmak ve resiminizi değiştirmek için sağ tıklayıp masaüstü arkaplan olarak ayarla seçeneğine tıklayıp değiştiriyoruz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.