MENU

HD Geniş Ekran Duvar Kağıtları

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Wallpapers » HD Geniş Ekran Duvar Kağıtları
HD Geniş Ekran Duvar Kağıtları

Yüksek kalitede birbirinden güzel masaüstü duvar kağıtlarını burada. 1080p çözünürlükteki resimleri masaüstüne indirerek hemen masaüstünüzü değiştirebilirsiniz. Dünyanın en güzel manzaralarından oluşan doğal resimleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz. HD Resim arşivimizden en güzel resimleri geniş ekran duvar kağıtları galerimize ekledik.

Dünya üzerinde farklı yerlerde çekilmiş en güzel doğal manzaralı resimler. Hayvanlar aleminden Deniz manzarasına kadar birbirinden güzel resimleri arşinize indirebilirsiniz. Masaüstünüzü tamamen değiştirecek resimlerimiz haricinde alttaki linktede güzel resimler bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Masaüstü Arkaplan HD Resimler 1920×1080

HD Geniş ekran resimlerimiz 30 tane bulunuyor. Hepsine baktıysanız  size daha önce paylaştığımız Tarihi yerler yazımıza bakmanızı öneriyoruz. Dünyanın en güzel tarihi yerlerinin resimleri için alttaki linke tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ölmeden Önce Görülmesi Gereken Tarihi Yerler

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.