MENU

Jaguar CX-75 HD Araba Resimleri

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Wallpapers » Jaguar CX-75 HD Araba Resimleri
Jaguar CX-75 HD Araba Resimleri

Geleceğe emin adımlarla ilerleyen marka Jaguar mükemmel tasarımları ile göz dolduruyor. Piyasa’da söz sahibi olan ve yerini korumak için özel tasarıma, güce önem veren marka müşterilerinin isteklerini karşılamak için büyük çaba gösteriyor. Jaguar CX-75 yeni nesil araba güçlü bir tasarımı var geleceğe emin adımlarla yürüyen kendini piyasanın dengesine göre geliştirebilen marka. Zorlu rakipleri olsa’da kalitesiyle her zaman kendini kanıtlamış ve piyasada’ki yerini korumayı başarmıştır.

Jaguar otomobillerinin motor kaputunun üstünde yer alan ve zıplayan Jaguar figürünü meydana gelebilecek kazalarda, yayaların yaralanma riskini azaltmak için değiştirmiştir. Firma ürettiği yeni modellerine bu Jaguar figürü yerine Jaguar resimli bir plaket monte etmektedir.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.