MENU

WordPress teşekkür eklentisi :)

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Wordpress » WordPress teşekkür eklentisi :)
WordPress teşekkür eklentisi :)

Güldüğüme bakmayın aklıma vBulletin geldi. vBulletin’i WordPress’ten daha iyi bildiğim için eklenti çok şey hatırlattı bana :)

Neyse geçelim bu kısımı şimdi teşekkür eklentisini tanıtayım.

Thank You Counter Button

Eklentiyi indir: Thank You Counter Button

Eklenti kurulum

thanks-you-counter-button screenshot 1

Thank You plugin settings page

Bu eklenti teşekkür eklentisidir. Konuyu beğenen yorum yapmayabilir ama teşekkür edebilir o daha kolay ya o yüzden. Eklentide göze çok özellik çarpmıyor sadece tıklandığı an teşekkür butonu yazıyor teşekkür ettiniz diye. Okuduğuma göre ip adresini tespit ediyo üst üste beğenemiyorsunuz. Hani içinizden ulan adama bak süper yazmış 2 kere teşekkür etmek geliyosa bile edemiyosunuz :) Ama ayarlardan ip adres kısmını kapatırsanız dediğim şey olur.

Ayarlar sekmesine zaten ismi geliyor ordan ayarlarını yapabilirsiniz. Bana sorarsanız çok kullanılmaz bu eklenti ama farklı fikirde bir çok kişi var çok yararlı bir iş için bile kullanılabilir.

Eklenti sahibi: Thank You Counter Button WordPress Plugin

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.