360 Total Security Ücretsiz Antivirüs Programı

0

Bilgisayarınızı ücretsiz ve güvenilir antivirüs programı 360 Total Security ile virüslerden koruyabilirsiniz. Gelişmiş virüs tarama ve yok etme motoru ile anlık koruma sağlayarak geniş güvenlik alır.

Bilgisayarınıza indirdiğiniz 360 Total Security programı virüslerden koruduğu gibi aynı zaman da gereksiz dosyaları tarayarak silmenize yardımcı olur. Standart olarak Hızlı tarama, Tama tarama ve Özel tarama gibi farklı taram modları bulunuyor. Güncel virüs tarama motoru ile bilgisayarınıza canlı koruma sağlayarak internetten bulaşabilecek virüsleri engeller. İnternet gezinirken online alış veriş yaparken şifrelerinizin çalınmasına karşı korurken internetten indirdiğiniz dosyaları hemen tarayarak olası bulaşabilecek virüslere karşıda korur. Bilgisayarınıza takılan USB flash bellek ve harici diskleri tarayarak bilgisayarınızı taşınabilir depolama birimlerinden bulaşacak virüsleri engeller.

360 Total Security PC Hızlandırma

360 Total Security programı virüslerden koruması haricinde ekstra sunduğu bilgisayar hızlandırma hizmeti ile PC‘nizi hızlandırır. Bİlgisayarınızın başlangıç hızını attıran 360 Total Security sisteminizdeki kritik hataları düzelterek olası hataları önler. Wi-fi ağınızı tarayarak ağ güvenliğini maximuma çıkaran 360 Total Security antivirüs programı bilgisayarınızda gereksiz dosyaları temizleyerek hard diskinizde yer açar. Ayrıca bilgisayarınızda Ram kullanımı oldukça ekonomik hale getirerek bilgisayarınızı yavaşlatmaz ve fazla yerde kaplamaz.

Güçlü özellikleri ile dikkat çeken programı 360 Total Security indir‘erek bilgisayarınıza yükleyin ve virüslerden korunun.

360 Total Security Ücretsiz Antivirüs Yazılımı