360 Total Security Ücretsiz Antivirüs Programı 0

Bilgisayarınızı ücretsiz ve güvenilir antivirüs programı 360 Total Security ile virüslerden koruyabilirsiniz. Gelişmiş virüs tarama ve yok etme motoru ile anlık koruma sağlayarak geniş güvenlik alır.

Bilgisayarınıza indirdiğiniz 360 Total Security programı virüslerden koruduğu gibi aynı zaman da gereksiz dosyaları tarayarak silmenize yardımcı olur. Standart olarak Hızlı tarama, Tama tarama ve Özel tarama gibi farklı taram modları bulunuyor. Güncel virüs tarama motoru ile bilgisayarınıza canlı koruma sağlayarak internetten bulaşabilecek virüsleri engeller. İnternet gezinirken online alış veriş yaparken şifrelerinizin çalınmasına karşı korurken internetten indirdiğiniz dosyaları hemen tarayarak olası bulaşabilecek virüslere karşıda korur. Bilgisayarınıza takılan USB flash bellek ve harici diskleri tarayarak bilgisayarınızı taşınabilir depolama birimlerinden bulaşacak virüsleri engeller.

360 Total Security PC Hızlandırma

360 Total Security programı virüslerden koruması haricinde ekstra sunduğu bilgisayar hızlandırma hizmeti ile PC‘nizi hızlandırır. Bİlgisayarınızın başlangıç hızını attıran 360 Total Security sisteminizdeki kritik hataları düzelterek olası hataları önler. Wi-fi ağınızı tarayarak ağ güvenliğini maximuma çıkaran 360 Total Security antivirüs programı bilgisayarınızda gereksiz dosyaları temizleyerek hard diskinizde yer açar. Ayrıca bilgisayarınızda Ram kullanımı oldukça ekonomik hale getirerek bilgisayarınızı yavaşlatmaz ve fazla yerde kaplamaz.

Güçlü özellikleri ile dikkat çeken programı 360 Total Security indir‘erek bilgisayarınıza yükleyin ve virüslerden korunun.

360 Total Security Ücretsiz Antivirüs Yazılımı

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Pocket Nedir? Nasıl Kullanılır? 0

Bu yazımızda sizlere Pocket nedir?, Nasıl kullanılır? ve kimlerin işine daha çok yarayacağını yazacağım. Poket’in ingilizce kelime olarak Cep anlamına gelmektedir.

Pocket Nedir?

Pocket’in kısaca tanımını yapmak gerekirse internette beğendiğimiz makaleleri kaydetmemize ve daha sonra çevrim dışı bile okumamıza yardımcı oluyor. Pocket sistemi Android, İOS uygulamaları ve web tarayıcılarında eklentiler ile birlikte çalışıyor. İnternette gezinirken bir yazı beğendiniz ve kaydetmek istiyorsunuz. Beğendiğiniz yazıları Pocket hesabınıza göndererek daha sonra okumanıza yardımcı oluyor. Kaydettiğiniz makaleleri internetiniz olmasa bile çevrim dışı olarak okumanıza olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Pocket Nasıl Kullanılır?

Pocket uygulamasını kullanmak için ilk önce altta verdiği bağlantılardan akıllı telefonunuza uygulamayı ve web tarayıcınıza Pocket eklentisini kurmanıza gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra isterseniz üye olup devam edebilir isterseniz de Google hesabınızla giriş yaparak devam edebilirsiniz. Web tarayıcınıza yükleyip giriş yaptıktan sonra tarayıcınızın sağ üst tarafına Pocket iconu gelecektir. Bundan sonraki işle daha kolay artık İnternette beğendiğiniz bir sayfaya girin ve sağ üstteki pocket ikonuna tıklayın. Artık o makale veya sayfayı istediğiniz yerde telefonunuzda dahi olmak üzere çevrim dışı olarak görüntüleyebilirsiniz. Android ve İOS telefonunuzla da beğendiğiniz makaleleri kaydederek Pocket hesabınızla istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeşil Dedektör Uygulaması ile “Dumansız Hava Sahası”nı İhlal Edenleri Şikayet Edin

Pocket İndir

Android

İOS-iPhone

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks