Adobe Reader: En iyi PDF Okuyucu

0

Adobe tarafından geliştirilen Adobe Reader programı tüm PDF dosyalarını açarak görüntüleyebilmenizi sağlar.

Adobe Reader En iyi PDF okuyucusu tüm PDF dökümanlarını okumanızı sağlayan harika bir yazılımdır. 1993 yılında ilk çıktığında pek bilinmesede geçen zaman içinde en çok kullanılan program oldu. Adobe reader programı ile PDF dökümanı olan proje, ödev, CV, rapor, dergi dökümanları ve belgeler gibi PDF dosya dökümanlarını açabilirsiniz. Adobe Reader ile PDF dökümanlarını güvenli şekilde açarak notlar ve yer işaretleri ekleyebilirsiniz.

Adobe Reader en çok Windows işletim sistemi üzerinde kullanılsada Mac ve Linux sistemlerde de ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Adobe reader programı PDF dökümanları içindeki video, ses, resim, çizimleri görütüleyebilirsiniz. Adobe Reader sadece görüntülemek için değil dökümanları yazıcınızdan da çıkartabilmenizi sağlıyor. Yani PDF dosyalarınızdan kolayca çıktı alabilirsiniz. Online dergi okumak isteyenler içinde en iyi çözüm olan Adobe Reader programı CAD desteğine de sahiptir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: USB Bellekler için Virüs Temizleme Programı: UsbFix

CAD desteğinin yanı sıra şifreli dosyalarıda görüntüleyebilmenizi sağlıyor. Türkçe dil desteğiyle ve tamamen ücretsiz olması ile hemen hemen tüm bilgisayarlarda olan Adobe Reader programını hemen indirebilirsiniz.

Adobe Reader PDF Okuyuc