Adobe Reader: En iyi PDF Okuyucu 0

Adobe tarafından geliştirilen Adobe Reader programı tüm PDF dosyalarını açarak görüntüleyebilmenizi sağlar.

Adobe Reader En iyi PDF okuyucusu tüm PDF dökümanlarını okumanızı sağlayan harika bir yazılımdır. 1993 yılında ilk çıktığında pek bilinmesede geçen zaman içinde en çok kullanılan program oldu. Adobe reader programı ile PDF dökümanı olan proje, ödev, CV, rapor, dergi dökümanları ve belgeler gibi PDF dosya dökümanlarını açabilirsiniz. Adobe Reader ile PDF dökümanlarını güvenli şekilde açarak notlar ve yer işaretleri ekleyebilirsiniz.

Adobe Reader en çok Windows işletim sistemi üzerinde kullanılsada Mac ve Linux sistemlerde de ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Adobe reader programı PDF dökümanları içindeki video, ses, resim, çizimleri görütüleyebilirsiniz. Adobe Reader sadece görüntülemek için değil dökümanları yazıcınızdan da çıkartabilmenizi sağlıyor. Yani PDF dosyalarınızdan kolayca çıktı alabilirsiniz. Online dergi okumak isteyenler içinde en iyi çözüm olan Adobe Reader programı CAD desteğine de sahiptir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: USB Bellekler için Virüs Temizleme Programı: UsbFix

CAD desteğinin yanı sıra şifreli dosyalarıda görüntüleyebilmenizi sağlıyor. Türkçe dil desteğiyle ve tamamen ücretsiz olması ile hemen hemen tüm bilgisayarlarda olan Adobe Reader programını hemen indirebilirsiniz.

Adobe Reader PDF Okuyuc

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Pocket Nedir? Nasıl Kullanılır? 0

Bu yazımızda sizlere Pocket nedir?, Nasıl kullanılır? ve kimlerin işine daha çok yarayacağını yazacağım. Poket’in ingilizce kelime olarak Cep anlamına gelmektedir.

Pocket Nedir?

Pocket’in kısaca tanımını yapmak gerekirse internette beğendiğimiz makaleleri kaydetmemize ve daha sonra çevrim dışı bile okumamıza yardımcı oluyor. Pocket sistemi Android, İOS uygulamaları ve web tarayıcılarında eklentiler ile birlikte çalışıyor. İnternette gezinirken bir yazı beğendiniz ve kaydetmek istiyorsunuz. Beğendiğiniz yazıları Pocket hesabınıza göndererek daha sonra okumanıza yardımcı oluyor. Kaydettiğiniz makaleleri internetiniz olmasa bile çevrim dışı olarak okumanıza olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Pocket Nasıl Kullanılır?

Pocket uygulamasını kullanmak için ilk önce altta verdiği bağlantılardan akıllı telefonunuza uygulamayı ve web tarayıcınıza Pocket eklentisini kurmanıza gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra isterseniz üye olup devam edebilir isterseniz de Google hesabınızla giriş yaparak devam edebilirsiniz. Web tarayıcınıza yükleyip giriş yaptıktan sonra tarayıcınızın sağ üst tarafına Pocket iconu gelecektir. Bundan sonraki işle daha kolay artık İnternette beğendiğiniz bir sayfaya girin ve sağ üstteki pocket ikonuna tıklayın. Artık o makale veya sayfayı istediğiniz yerde telefonunuzda dahi olmak üzere çevrim dışı olarak görüntüleyebilirsiniz. Android ve İOS telefonunuzla da beğendiğiniz makaleleri kaydederek Pocket hesabınızla istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeşil Dedektör Uygulaması ile “Dumansız Hava Sahası”nı İhlal Edenleri Şikayet Edin

Pocket İndir

Android

İOS-iPhone

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks