AMD Ekran Kartları için Güncel Driver İndir 1

AMD ekran kartları için en son sürüm güncel Driver yani Sürücülerini indirerek oyunlarda daha iyi performans almanızı sağlar. AMD ekran kartı Nvidia‘da olduğu gibi driver indermek ve kurmak çok kolaydır.

AMD ekran kartları için en güncel versiyonunu ancak resmi web sitesinden indirebilirsiniz. Diğer Driver indirme kaynakları pekte güvenilir ve uyumlu olmayabilir. AMD’nin resmi web sitesinden indireceğiniz setup dosyasını güvenli bir şekilde açabilirsiniz. AMD ekran kartı modelini bilmiyorsanız Windows+R tuşuna basarak dxdiag yazalım gelecek uyarı penceresine EVET diyelim ve Directx tanı aracı hemen açılsın.

Directx tanı penceresi açıldıktan sonra Görüntü sekemsine tıklayarak alt tarafta bulunan ekran kartı modelimizi bir not defterine kaydedelim. Örnek : AMD Radeon HD 5500 Serisi bir ekran kartı driver’ını indirelim.

İlk önce buradaki linke tıklayalım : http://support.amd.com/en-us/download direk olarak AMD’nin driver indirme sayfasına gideceğiz. Ekran kartınıza göre  seçiminizi yaparak alttaki DİSPLAY RESULT butonuna tıklayalım ve indirme sayfasına gidelim.

AMD indirme sayfasına geldiğimizde 2 tane indirme dosyası çıkacak biz üstteki Download butonuna tıklayarak hemen indirelim. Alttaki setup dosyası BETA sürümü olarak yayınlanmış buna gerek yok.

AMD indirme saysafınsa çıkan Dosyayı kaydet seçeneğine tıklayarak hemen indirelim.

AMD Güncel Driver dosyasını İndir

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Pocket Nedir? Nasıl Kullanılır? 0

Bu yazımızda sizlere Pocket nedir?, Nasıl kullanılır? ve kimlerin işine daha çok yarayacağını yazacağım. Poket’in ingilizce kelime olarak Cep anlamına gelmektedir.

Pocket Nedir?

Pocket’in kısaca tanımını yapmak gerekirse internette beğendiğimiz makaleleri kaydetmemize ve daha sonra çevrim dışı bile okumamıza yardımcı oluyor. Pocket sistemi Android, İOS uygulamaları ve web tarayıcılarında eklentiler ile birlikte çalışıyor. İnternette gezinirken bir yazı beğendiniz ve kaydetmek istiyorsunuz. Beğendiğiniz yazıları Pocket hesabınıza göndererek daha sonra okumanıza yardımcı oluyor. Kaydettiğiniz makaleleri internetiniz olmasa bile çevrim dışı olarak okumanıza olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Pocket Nasıl Kullanılır?

Pocket uygulamasını kullanmak için ilk önce altta verdiği bağlantılardan akıllı telefonunuza uygulamayı ve web tarayıcınıza Pocket eklentisini kurmanıza gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra isterseniz üye olup devam edebilir isterseniz de Google hesabınızla giriş yaparak devam edebilirsiniz. Web tarayıcınıza yükleyip giriş yaptıktan sonra tarayıcınızın sağ üst tarafına Pocket iconu gelecektir. Bundan sonraki işle daha kolay artık İnternette beğendiğiniz bir sayfaya girin ve sağ üstteki pocket ikonuna tıklayın. Artık o makale veya sayfayı istediğiniz yerde telefonunuzda dahi olmak üzere çevrim dışı olarak görüntüleyebilirsiniz. Android ve İOS telefonunuzla da beğendiğiniz makaleleri kaydederek Pocket hesabınızla istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeşil Dedektör Uygulaması ile “Dumansız Hava Sahası”nı İhlal Edenleri Şikayet Edin

Pocket İndir

Android

İOS-iPhone

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks