Ammyy Ücretsiz Uzak Masaüstü Yönetim Programı 2

Ammyy admin programı başka bir bilgisayara uzaktan bağlanabilen bir uzak masaüstü yönetim programıdır.

Ammyy admin programını indir‘dikten sonra arkadaşınızın yada başka bir bilgisayarı uzaktan yönetebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Ammyy kurulum gerektirmeden çalıştırabileceğiniz windows programıdır. Ammyy çalıştırılan bir bilgisayara bir ID oluşturarak karşı tarafın bilgisayarına yada başkasının sizin bilgisayarınıza bağlanmasını sağlar. Ammyy aynı zamanda IP adresinizide gösterebilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Uzak Masaüstü Programı Teamviewer Nasıl Kullanılır ?

Ammyy en çokta masaüstü yada laptop bilgisayarınızı evde açık bırakarak istediğimiz yerden  kontrol etmemizi sağlar. Örnek olarak tatilde, işte yada arkadaşlarınızla dışarı çıktığınızda bilgisayarınızı açık bırakarak daha sonra kontrol edebilirsiniz. Dosya kopyalarken, Oyun indirirken yada bilgisayar ile herhangi bir işlem yaparken işlemi sonlandırmadan açık bırakıp daha sonra Ammyy ile kontrol edebilirsiniz.

Teamviewer Alternatifi Uzak Masaüstü Programı Ammyy

Ammyy aynı zamanda bağlantınızı şifreli hale getirerek daha güvenli bağlanmanızı sağlar. Ammyy aynı zamanda bağlandığınız bilgisayar ile sesli görüşme imkanıda sunuyor. Uzak bilgisayarı kontrol etme programı Ammyy tamamen ücretsizdir. Türkçe dil dahil 18 tane farklı dillerde kullanabilen Ammyy’yi direk açlıştırarak oluşturulan ID’yi almanız yeterldir.

Ammyy Admin Ücretsiz Uzak Masaüstü Paylaşım Programı

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Pocket Nedir? Nasıl Kullanılır? 0

Bu yazımızda sizlere Pocket nedir?, Nasıl kullanılır? ve kimlerin işine daha çok yarayacağını yazacağım. Poket’in ingilizce kelime olarak Cep anlamına gelmektedir.

Pocket Nedir?

Pocket’in kısaca tanımını yapmak gerekirse internette beğendiğimiz makaleleri kaydetmemize ve daha sonra çevrim dışı bile okumamıza yardımcı oluyor. Pocket sistemi Android, İOS uygulamaları ve web tarayıcılarında eklentiler ile birlikte çalışıyor. İnternette gezinirken bir yazı beğendiniz ve kaydetmek istiyorsunuz. Beğendiğiniz yazıları Pocket hesabınıza göndererek daha sonra okumanıza yardımcı oluyor. Kaydettiğiniz makaleleri internetiniz olmasa bile çevrim dışı olarak okumanıza olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Pocket Nasıl Kullanılır?

Pocket uygulamasını kullanmak için ilk önce altta verdiği bağlantılardan akıllı telefonunuza uygulamayı ve web tarayıcınıza Pocket eklentisini kurmanıza gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra isterseniz üye olup devam edebilir isterseniz de Google hesabınızla giriş yaparak devam edebilirsiniz. Web tarayıcınıza yükleyip giriş yaptıktan sonra tarayıcınızın sağ üst tarafına Pocket iconu gelecektir. Bundan sonraki işle daha kolay artık İnternette beğendiğiniz bir sayfaya girin ve sağ üstteki pocket ikonuna tıklayın. Artık o makale veya sayfayı istediğiniz yerde telefonunuzda dahi olmak üzere çevrim dışı olarak görüntüleyebilirsiniz. Android ve İOS telefonunuzla da beğendiğiniz makaleleri kaydederek Pocket hesabınızla istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeşil Dedektör Uygulaması ile “Dumansız Hava Sahası”nı İhlal Edenleri Şikayet Edin

Pocket İndir

Android

İOS-iPhone

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks