Android Oyun Konsolu MOJO

0

Mat catz android işletim sistemli oyun konsolu  MOJO’yu 10 aralıkta tüm dünyada satışa çıkaracak.Oyun konsolunun gelişmiş üstün özellikleri ile yüksek performans sunacak.Konsolun çıkış tarihi ile birlikte fiyatı ve özellikleri diğer konsollara rakip olacak.

Mat catz MOJO konsolunda android 4.2.2 güncel işletim sisteminin yanında Nvidia Tegra 4 T40S 1.8GHz işlemcisini kullanıyor.2 GB ram ve 16 gb dahili depolama alanı bulunurken micro sd kart yuvası ile 128 GB kadar yükseltilebiliyor.Birer tane USB 2.0 bağlantısı, USB 3.0 bağlantısı ve HDMI bağlantısı (1080p çözününürlüğü destekliyor ) bulunuyor. Wifi desteği bulunan MOJO’da 1/100 İnternet bağlantı soketinede yer verilmiş.3.5 mm’lik kulaklık girişi ile tüm ses donanım cihazları ile uyumlu çalışabiliyor.Bluetooth 4.0 özelliği ile diğer kablosuz Bluetooth cihazlarına bağlanabiliyor.

Gamepad’inde ise dört tane A, B, X, Y  yüz tuşları bulunuyor. L1, L2 omuz tuşları ve L2 ve R2 tuşları bulunuyor.iki tanede analog çubukları bulunuyor.4 tane yön tuşu ve ana sayfa tuşu kullanılmış.Media tuşlarıda ses açıp kapama, azaltıp yükseltme ve back ve start tuşları bulunuyor.MOJO oyun gamepad’i 50 saatlik bataryası ilede dayanıklı ve uzun oyun deneyimi sunuyor.

Mat catz oyuncu gamepad’i bazı özellikleri dışında hemen hemen Xbox gamepad’ine benziyor.MOJO oyun konsolu 10 aralıkta piyasaya 250 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulacak.