5 En iyi Android Video Düzenleme Uygulaması

2

Akllı telefonunuzla çektiğiniz en güzel videolarınızı bilgisayar yardımı olmadan akıllı cihazınızdaki uygulamalar sayesinde düzenleyebilirsiniz.

Akıllı telefon ve tabletinizin HD kamerası ile çektiğiniz videolarınızı Android telefonunuzdaki Video düzenleme uygulamaları ile rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Bilgisayarınızla videoları düzenlemek ile uğraşmayacaksınız. Sizler için bir araya topladığımız En iyi 5 Android Video Düzenleme Uygulamasını İndirerek kolayca videolarınızı düzenleyebilirsiniz.

PowerDirector

Power Director video düzenleme uygulaması karşımıza zaman çizelgesi arayüzü ile çıkıyor. Bu yugulama en iyi video editleme uygulamalarından biridir. Sahne ekleme, Ses parçaları ekleme, Metin ekleme, video geçişleri ekleme ve video filtreleri ekleme gibi güzel özellikleri bulunuyor. Düzenlediğiniz videoları ayrıca Facebook ve Twitter gibi sosyala ağlarda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu uygulama biraz başlangıçta zor gelebilir ancak öğrendikçe rahatlıkla kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

PowerDirector Özellikleri

  • Zaman çizelgesi ve Profesyonel stil editörü
  • Sürükle bırak özelliği
  • Video düzenleme ve proje kaydetme
  • Videolara ses ve fotoğraf efekti ekleme
  • 20’den fazla geçiş efekti ve filtreler
  • Full HD video desteği
  • Facebook, Twitter ve Youtube’da paylaşma

PowerDirector ücretsiz olmasına rağmen ücretli sürümü 5 dolar fiyatındadır. Ücretsiz sürümü 720p çözünürlükte videoya kadar destek verirken ücretli sürümü 1080p videolara kadar destek veriyor.

PowerDirector İndir

Android için En Popüler Sosyal Medya Uygulaması

AndroVid

AndroVid uygulaması diğer uygulamalara göre farklı bir yaklaşım getiriyor. Küçükbir ekranınız olsa dahi üste yerleştirilen bir araç çubuğu ile tüm ayarlara kolayca ulaşabilirsiniz. Sizde videonuzdan bir bölüm silmek, Geçiş efekti uygulama, Metin ekleme, Slayt gösterisi yapma, Ses efekti ekleme ve fon müziği gibi özellikleri ekleyebilirsiniz.

İdeal bir video düzenleyici olan AndroVid uygulaması ücetsiz olmasına karşın reklamsız kullanabilmek için satın almanız gerekiyor.

AndroVid İndir

KineMaster

Powerdirector veya AndroVid uygulamalarından memnun kalmadıysanız Kinemaster uygulamasını kesinlikle denemelisiniz. Geleneksel video düzenleme arayüzü ile gelen KineMaster aynı zamanda pek fazla video düzenleme bilmeyenler için ideal bir Video düzenleme uygulamasıdır.

Zaman çizelgesi üzerinde önizleme yaparak metin ekleyebilir, arkaplan gürültüsü kaldırabilir, efekt ekleme, ve arkaplana müzik ekleme gibi özellikleri bulunuyor. Yine ücretsiz sürümü reklamlar ile gelirken reklamsız sürümü satın almanız gerekiyor.

KineMaster İndir

Android için En iyi Müzik Çalar Uygulamaları

WeVideo

WeVideo akıllı telefonunuzun donanımından aldığı güçle yapacağınız değişiklikleri hızlı bir şekilde yapar. Özellikle dokunmatik ekranlar için kolay kullanım sunan WeVideo ile ailenizle çektiğiniz güzel görüntüleri görsel olarak harika animasyonlar oluşturabilirsiniz. Videolarınızdaki bozuk yerleri kırpma ve düzeltme işleminden geçirerek daha izlenebilir hale getirebilirsiniz.

WeVideo ile düzelttiğiniz özel videolarınızı HD olarak kaydedip sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

WeVideo İndir

Magisto

Video düzenlemek herkesin yapabileceği bir olmadığı için Magisto gibi üstün özelliklere sahip bir video düzenleyicisi yüklemeniz gerekiyor. Magisto profesyonel bir uygulama olmasada videolarınızı düzenleyecek kadar yeteneğe sahiptir. Video dengelemesi, geçiş efektleri, yüz tanıma gibi bir çok özelliği sayesinde videolarınızı bir film haline getirebilirsiniz.

Magisto ücretsiz kullanımdaki özellikleri ile her işin altından kalksada Ücretli sürümü uzun videoları ve sınırsız video düzenleme desteği bulunuyor.

Magisto İndir

Android Video Düzenleme Uygulamalarının Desteklediği Formatlar

  • Video: 3GP, MP4, MKV
  • Fotoğraf: JPEG, GIF, PNG, BMP, WebP
  • Müzik: WAV, MP3, MP4, M4A, AAC