Android Webmaster HTML Editör Uygulaması

0

WebMaster’lar için güzel bir Android uygulaması daha buldum 🙂 Uygulama sayesinde html sayfa tasarımı yapabilir kaydedebilirsiniz.

https://3.bp.blogspot.com/-pIdJk-74zkc/UNCxJ94s9EI/AAAAAAAAM5U/JysRep-Zcgk/s1600/webmaster-android.jpg

Webmaster’s HTML Editor

Android’e geçtiğimden beri sürekli uygulama indirip test ediyorum. HTML Editörleri hiç denememiştim bu eklentiyi gördüm çok hoşuma gitti. Kurdum biraz takıldım daha sonra hiç kullanmadım desem yeri çünkü telefondan çok pc başında oluyorum. Telefonda sürekli olsam bişeyler yazarım karalarım sanırım.

Android: Webmaster’s HTML Editor

Uygulamada hoşuma giden html taglarının < > </ > teş tuşla eklenmesi. class ve id ‘de kolaylıkla tek tuşla ekleniyor bunlar güzel düşünülmüş. Birde yaptıklarınızı kaydediyorsunuz kayıt listesinden yaptıklarıızada bakabiliyorsunuz. HTML’e yeni başladıysanız çok faydası olur diye düşünüyorum.

Birde Notepad++ gibi kodları hemen renklendiriyor hata yaptığınızda fark edebiliyorsunuz.

Bendeki fotolarıda gösteriyim indirip deneyin bakalım söylediğim kadar varmı.

https://4.bp.blogspot.com/-FDcAJX-kEts/UNCxw7aQsXI/AAAAAAAAM5k/n3ldj8Hetts/s1600/webmaster-html-editor+(2).png https://2.bp.blogspot.com/-lnsqX5Mc2Wk/UNCxvvIdNhI/AAAAAAAAM5c/LQD9PehoSAM/s1600/webmaster-html-editor+(1).png

https://3.bp.blogspot.com/--CyVdiHLcEk/UNCxx5UhDYI/AAAAAAAAM5s/t6uehbAdA8U/s1600/webmaster-html-editor+(3).png https://2.bp.blogspot.com/-EzzYaqU0Gu4/UNCxy2IXZ_I/AAAAAAAAM5w/cZgS884HRL0/s1600/webmaster-html-editor+(4).png