MENU

Popüler Agar.İO Oyunu Artık Mobil Platformda

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Android » Popüler Agar.İO Oyunu Artık Mobil Platformda
Popüler Agar.İO Oyunu Artık Mobil Platformda

Web tabanlı popüler oyun olan Agar.İO oyunu artık mobil platforma geldi.

Web tarayıcılar üzerinden oynayabileceğiniz agar.io oyunu artık Android işletim sistemli akıllı cihazlarda oynayabilirsiniz. Henüz İOS cihazlar için yayınlanmasada şuanlık sadece web üzerinden ve Android üzerinden oynanabiliyor. Miniclip tarafından yayınlanan Agar.İO android sistemde akıcı bir şekilde çalışıyor. Bağımlılık yapan Agar.İO multiplayer olarak oynanan bir oyundur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Strateji Oyunu Siegefall İndir

Web üzerinden fare ile yönlendirerek, Android üzerinden ise dokunarak yönlendirerek kendinizden küçük oyuncuları yiyerek büyüyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yada tanımadığınız oyuncularla oynayacağınız eğlenceli top yeme oyunu tamamen ücretsiz bir oyundur.

Agar.İO Nasıl Oynanır?

Web üzerinden fare ile yönlendirerek oynanabilen oyunda kendinizden parçalar atmak için W tuşuna basabilir yada büyük bir parçayı yemek yada yakalamak için Boşluk tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Sadece üç tuşla oynanan oyun Android de ise ekrandaki yuşlarla kolyca oynayabilirsiniz.

Agar.İO Android İndir

Agar.İO Web Chrome, Firefox, İnternet Explorer Üzerinden Oyna

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.