MENU

Backdrops: Android Duvar Kağıtları İndirme Uygulaması

Anasayfa » Android » Backdrops: Android Duvar Kağıtları İndirme Uygulaması
Backdrops: Android Duvar Kağıtları İndirme Uygulaması

Akıllı telefonunuzun arkaplan duvar kağıdından sıkıldıysanız Backdrops android uygulamasını indirin.

Android telefonunuz için internette resim aramaya gerek kalmayacak. Zira Backdrops android uygulaması en iyi ve en kaliteli duvar kağıtlarını karşımıza çıkartıyor. Backdrops uygulamasını her açtığınızda farklı resimleri karşınıza çıkartıyor. Duvar kağıtları Backdrops çalışanları tarafından özenle hazırlanarak sizlere sunuluyor. Ayrıca Backdrops uygulamasını kullanan kullanıcılarda kendi duvar kağıtlarını sizlerle paylaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Zedge Ücretsiz Zil sesi ve Canlı Duvar Kağıtları İndirme Programı

Backdrops uygulamasında beğendiğiniz fotoğrafları ister indirebilir istersenizde favorilerinize kaydedebilirsiniz. Backdrops uygulamasında beğendiğiniz bir fotoğrafı tek buton ile arkaplan duvar kağıdı da yapabilirsiniz. Android için Duvar kağıtları uygulaması Google Play’den indirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Backdrops uygulamasında bazı özel fotoğraflar ücretli olarakta satılmaktadır. Backdrops uygulamasını kesinlikler denemenizi tavsiye ediyorum.

Backdrops İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.