MENU

En iyi Android Emülatörü Bluestacks 2 Yayınlandı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » En iyi Android Emülatörü Bluestacks 2 Yayınlandı
En iyi Android Emülatörü Bluestacks 2 Yayınlandı

Windows bilgisayarlarda en iyi ve en çok kullanılan Android emülatörü Blustacks 2. sürümüne güncellendi.

Blustacks 2 ile daha stabil çalışma ve daha güzel bir arayüzü bulunuyor. Yeni özelliklerinde geldiği Blustacks 2 ile windows ve Android arasında dosya transferi yapabilme ve Android arayüzünden ekran görüntüsü alabilme gibi özellikleri bulunuyor. Sol tarafa ise yeni kısayol tuşları getirilerek daha hızlı erişim sağlanabiliyor.

Sol tarafta bulunan kısayollar ise şöyle: Ekran döndürme, sarsıntı, ekran görüntüsü, konum, apk yükleme, windows dosya kopyalama, ses kısayolu gibi yeni kısayollar çubuğu eklenmiş. Blustacks 2 ile artık Clash of clans, Boom beach, Hayday, araba yarışı oyunları, strateji oyunları, spor oyunları gibi oyunları kolaylıkla oynayabilirsiniz. Yada facebook, twitter, pinterest, ınstagram, gibi sosyal ağlarıda kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Clap to Find Kaybolan Telefonu Alkış ile Bulma Uygulaması

Tek yapmanız gereken hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınızla giriş yaptıktan sonra Android telefonunuzla oynadığınız tüm oyunların ayarları yüklenecektir. Böylelikle daha büyük ekranda daha rahat oyun oynayabileceksiniz.

Bluestacks 2 indir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.