MENU

BlueStacks Giriş Yaparken @ İşareti Yazma

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » BlueStacks Giriş Yaparken @ İşareti Yazma
BlueStacks Giriş Yaparken @ İşareti Yazma

Android programlarını ve oyunlarını bilgisayarınızda çalıştıran BlueStacks programını kullanıyorsanız büyük ihtimalle bazı sorunlarla karşılaşıyorsunuzdur. Bu sorunlardan biride @ “at işareti” sorunudur.

BlueStacks programını indirip yükledikten sonra Google girişi yaparak oyunlarınızı bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Ancak BlueStacks programında karakter problemleri olduğu için @ işaretini yazmak sıkıntılı bir durumdur. BlueStacks @ işaretini her ne kadar kolay olsada AT işaretini klavyeden yazdığımızda gelmediği için sinir bozucu hale geliyor. Klavyede Alt, Ctrl, AltGr gibi tuşlara bassanız dahi bu işaret çıkmıyor @ “at işaretini” Google hesabınızın kullanıcı adını yazdıktan sonra alttaki görselde olduğu gibi Tab tuşuna basarak tamamlıyoruz. @ işaretine bastığımızda @gmail.com otomatik olarak yazılacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : BlueStacks Android Programları ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.