BlueStacks Giriş Yaparken @ İşareti Yazma 1

Android programlarını ve oyunlarını bilgisayarınızda çalıştıran BlueStacks programını kullanıyorsanız büyük ihtimalle bazı sorunlarla karşılaşıyorsunuzdur. Bu sorunlardan biride @ “at işareti” sorunudur.

BlueStacks programını indirip yükledikten sonra Google girişi yaparak oyunlarınızı bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Ancak BlueStacks programında karakter problemleri olduğu için @ işaretini yazmak sıkıntılı bir durumdur. BlueStacks @ işaretini her ne kadar kolay olsada AT işaretini klavyeden yazdığımızda gelmediği için sinir bozucu hale geliyor. Klavyede Alt, Ctrl, AltGr gibi tuşlara bassanız dahi bu işaret çıkmıyor @ “at işaretini” Google hesabınızın kullanıcı adını yazdıktan sonra alttaki görselde olduğu gibi Tab tuşuna basarak tamamlıyoruz. @ işaretine bastığımızda @gmail.com otomatik olarak yazılacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : BlueStacks Android Programları ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma

Google Gboard Android ve İOS için İndir 0

Google’ın Gboard klavyesine gelen yeni bir özellik sayesinde istediğiniz yerde arama yapabilirsiniz. Android ve İOS kullanıcıları için indirmeye sunulan Gboard klavyenin özelliklerine yakından bakalım.

Google Gboard klavyesinde bulunan “G” Google logosuna tıkladıktan sonra web tarayıcıları hariç istediğiniz yerde klavye üzerinden internetten arama yapabilirsiniz. Klavye uygulaması ile ayrıca gif dosyalarını ve bulamadığınız emojileride internette bularak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Gboard ayrıca bellek kullanımı normal seviyelerde diyebiliriz.

Gboard için hazırlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Windows 10’u Hızlandırmak İçin 25 İpucu

Gboard Android

İOS Gboard

2016’nın En İyi Android Oyunları Listesi 0

Android işletim sistemine 2016 yılında gelen en iyi oyunları paylaşıyoruz. Her yıl seçilen en’ler arasında bir çok popüler oyunda bulunmaktadır.

En iyi oyunlar arasına baktığımızda yılın oyunu, en rekabetçi, en yenilikçi, en iyi bağımsız, en popüler, en neşe katan, en dayanılmaz, en güzel, en iyi aile oyunları bulunmaktadır. En’ler listesinde 5’er tane oyun bulunmaktadır. Çocuklar içinde en iyi aile oyunlarının bulunduğu listemize bakalım. Bir kaç oyun dışında oyunların çoğu ücretsizdir. Sözü fazla uzatmadan 2016’nın en iyi android oyunları listesine bakalım.

Strateji oyunları ustası SuperCell’in yaptığı Clash Royale oyunu ise yılın oyunu olarak seçildi. Supercell aynı zamanda Clash of Clans, Boom Beach ve Hay Day oyunlarının yapımcısıdır. Ayrıca Dream League soccer oyunu hem en popüler hemde en rekabetçi oyunlar listesinde ve slither.io oyunu en popüler ve en dayanılmaz listelerinde yer almaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulamasını Ücretsiz İndir

En Popüler

En Güzel

En Rekabetçi

En Yenilikçi

En Dayanılmaz

En İyi Aile

En Neşe Katan

En İyi Bağımsız Oyunlar

Most Popular Topics

Editor Picks