MENU

CamScanner Döküman Tarama ve Paylaşma Uygulaması

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » CamScanner Döküman Tarama ve Paylaşma Uygulaması
CamScanner Döküman Tarama ve Paylaşma Uygulaması

Google play mağazasındaki en iyi mobil dökümanları tarama ve paylaşma uygulaması olan CamScanner bir çok alanda işinize yarayacaktır. 2013 yılının en iyi uygulamaları arasında yer alan uygulama akıllı cihazınızla mobil olarak dökümanlarınızı tarayabilirsiniz.

CamScanner uygulaması ile herhangi bir kağıdı tarayarak fotoğraf yada pdf dosyası haline getiriyor. Arkadaşınıza veya öğretmeninize herhangi bir belgeyi göndermek yada almak için kullanabilirsiniz. Elektrik, doğalgaz veya su faturalarınıda tarayabilen uygulama ile çektiğiniz dökümanları evernote, google drive, bluetooth veya e-posta ile gönderebilirsiniz. Ücretsiz olmasına rağmen reklamlarla karşımıza çıkan camscanner ile giriş yaparak ve arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla özelliklerden yararlanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : ACR Android Telefon Görüşmelerini Kaydetme Uygulaması

Çektiğiniz görüntüler üzerinde netleştirme ve düzenlemeler yapabileceğiniz uygulama android mağazasındaki en popüler uygulama olmayı hak ediyor.

CamScanner Android İndir

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.