MENU

Bulmaca Oyunu God of Light İndir

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Bulmaca Oyunu God of Light İndir
Bulmaca Oyunu God of Light İndir

God of Light android mağazasındaki en iyi ve yeni bulmaca oynlarından birisi olduğunu oynayış tarzı ve görselleri ile kanıtlıyor. God of Light’da shiny’nin yaydığı ışıkları bizden istenen bölgelere ulaştıramaktır.

God of Light oyunundaki ışıkları akıllı bir şekilde her açıdan yayarak oyunu tamamlayabiliyoruz. Oyun başlangıçta zor olabilir ancak ilerledikçe zorlaşan bir oyun zira ilerleyen bölümlerde artık daha fazla kafa yormamız gerekecek. Eğer geçemediğimiz bir yer olursa oyunda bulunan ateş böcekleri bize oyunun nasıl geçileceğiniz tarif ediyor. God of Light oyunu ücretsiz ancak oyun içindeki satın alımlar bulunuyor. Eğer sizde karanlıkları aydınlığa çevirmek istiyorsanız hemen oynayın.

God of Light google play store’da 85 mb’lık bir indirme dosyası bulunuyor. God of Light’ android için buradan indirerek hemen oynayabilirsiniz. İOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.