MENU

Tomb Raider Hayranları için Lara Croft Sonsuz Koşu Oyunu Geliyor

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » Tomb Raider Hayranları için Lara Croft Sonsuz Koşu Oyunu Geliyor
Tomb Raider Hayranları için Lara Croft Sonsuz Koşu Oyunu Geliyor

Tomb Raider hayranları için Square Enix ve Crystal Dynamics beraberliğinde yeni oyunu mobil paltform için geliyor.

Tomb Raider‘da oynadığımız karakter Lara Croft oynayacağımız oyun Lara Croft Relic Run olarak karşımıza çıkacak. Daha öncede Tomb Raider 1 mobil cihazlara uyarlanarak gelirken şimdide Lara Croft Relic Run tomb raider oyunu PC ve Oyun konsollarının aksine sonsuz koşu oyunu olarak oynayabileceğiz. Akıllı telefonlarda ve tabletlerde oynayabileceğimiz sonsuz koşu oyununda Tomb Raider oyunlarından bildiğimiz mekanlar ve hayvanlar çıkacak. Tabiki Tomb Raider macera ve bulmaca oyununu oynayanların her zaman Lara Croft karakteri ile oynamktan zevk aldığı için Sonsız koşu oyunuda önümüzdaki ay satışa sunulacak.

Lara Croft Relic Run oyunu Hollanda’daki Play Store ve App Store mağazalarında denemeye sunulduğu için biraz daha beklememiz gerekiyor. İnternette APK dosyası yayınlansada güvenilir kaynaklardan indirilmediği için APK dosyasını akıllı telefonunuza kurmadan önce dikkat edin en azından bir Android için antivirüs uygulası yükleyerek kurmanızı tavsiye ediyorum.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.