MENU

WhatsApp Sesli Mesajlaşma Nedir ? Ne işe Yarar ?

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Android » WhatsApp Sesli Mesajlaşma Nedir ? Ne işe Yarar ?
WhatsApp Sesli Mesajlaşma Nedir ? Ne işe Yarar ?

WhatsApp mesajlaşma uygulamsında bulunan sesli mesajlama özelliği tam olarak nedir ve ne işe yarar.

WhatsApp mesajlaşma uygulaması arkadaşlarınızla ve ailenizle daha hızlı mesajlaşmanızı sağlar. WhatsApp kullanıcılarının çoğu yazılı olarak mesajlaşsada sesli mesajlaaşma özelliğinide kullanmaktadır. Eğer akıllı telefonunuzla yazmaktan sıkıldıysanız ve daha hızlı mesajlaşmak istiyorsanız sesli mesajlaşma özelliğini kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla WhasApp grubunuzda’da aynı şekilde sesli mesaj göndererek tüm arkadaşlarınızla çok hızlı bir şekilde haberleşebilirsiniz. Gönderdiğiniz veya aldığınız sesli mesajlar akıllı telefonlara otomatik olarak indirildiği için hızlı bir şekilde yanıt vermenizide sağlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : WhatsApp Web Uygulaması Kullanıma Açıldı

WhatsApp Sesli Mesaj Kullanımı

WhatsApp sesli mesaj göndermek için mesaj yazma yerindeki mikrofon yani kayıt simgesine basılı tutarak konuşmamızı yaptıktan sonra kayıdı tamamlamak için kayıt simgesinden parmağımızı çekerek mesajın anında gönderilmesini sağlarsınız. Kayıt tuşuna bastığınızda mesajınız anında kaydedilip gönderilecektir. Anlık gecikmeler için kayıt tuşuna basdıktan sonra 1 saniye gibi kısa süre bekledikten sonrada konuşabilirsiniz. Sesli mesajların gönderilme ve alınma hızları operatörünüzün hızına bağlı olarak indirme ve gönderme hız değişecektir.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.